JBL Tune 220 TWS to wysokiej klasy produkt, którego zakup warto rozważyć. Większość dostępnych na rynku, niewielkich rozmiarów słuchawek to modele dokanałowe, a ich użytkowanie zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych. Producent JBL wystąpił z propozycją małych, dousznych egzemplarzy, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

JBL Tune 220 TWS – test

JBL Tune 220 TWS to model True Wireless, który idealnie sprawdzi się u wszystkich osób, a zwłaszcza w przypadku miłośników aktywnego trybu życia oraz uprawiania sportu. Produkt charakteryzuje się estetycznym i nowoczesnym designem, co z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom ceniącym sobie atrakcyjność wizualną kupowanych produktów. Jednak wygląd to nieliczna z zalet urządzenia.

Przede wszystkim te słuchawki cechują się wyjątkowo ergonomicznym kształtem, który zapewnia perfekcyjne dopasowanie się do ucha, co zwiększa komfort ich użytkowania. Produkt dostarczony zostaje w eleganckim, matowym pudełku, dzięki któremu można je bezpiecznie przechowywać i zabrać ze sobą praktycznie w każdą podróż. Pudełko pełni również funkcję powerbanku, co czyni je uniwersalnym, a zarazem praktycznym rozwiązaniem. Słuchawki JBL Tune 220 TWS to dokonały wybór dla każdego, kto docenia funkcjonalność w połączeniu z niesamowitą i oryginalną stylistyką.

JBL Tune 220 TWS – recenzja

W dołączonym pudełku znajduje się akumulator litowo-jonowy, charakteryzujący się pojemnością wynoszącą 410 mAh, dzięki czemu case może zapewnić sprawne ładowanie przez następne kilkanaście godzin. Słuchawki wyposażone są w niewielkie baterie, których pojemność wynosi 20 mAh, co ze spokojem starcza na około trzy godziny słuchania muzyki. W etui znajdują się trzy diody wskazujące poziom naładowania. Natomiast te występujące na słuchawkach pozwalają na odróżnienie lewej od prawej. Co więcej, urządzenie posiada dwa podłużne przyciski, służące do zarządzania odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi czy asystentami przypisanymi do poszczególnych systemów w smartfonach. W zestawie znajduje się zarówno instrukcja obsługi, jak i kabel USB A -> micro-USB.

JBL Tune 220 TWS – opinie

Dostępne na rynku słuchawki JBL Tune 220 TWS to wysokiej klasy rozwiązanie, które cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony zadowolonych użytkowników. Produkt chwalony jest za jakość brzmienia. Ze względu na rodzaj słuchawek jest lekkie, bez wyraźnego, zbyt mocnego basu. Równowaga tonalna charakteryzuje się wyraźnym przesunięciem w górę, co również spotyka się z uznaniem wśród usatysfakcjonowanych użytkowników.

Model JBL Tune 220 TWS jest niezaprzeczalnie wart zainteresowania, a planując jego zakup, warto poznać szczegółowe informacje. Dzięki nim podjęcie optymalnej decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze, co pozwoli na czerpanie maksymalnych korzyści z dokonanego wyboru. Przy użyciu recenzowanych słuchawek można również wygodnie słuchać podcastów lub audiobooków, co ceni sobie wielu użytkowników JBL Tune 220 TWS.