Zaręczyny to z pewnością niezwykłe wydarzenie zarówno dla niej, jak i dla niego. Są one pierwszym krokiem na drodze do długiego, spędzonego wspólnie życia. Warto więc uczcić tę wyjątkową chwilę za pomocą nietuzinkowej biżuterii, która już zawsze będzie obecna na kobiecej dłoni. Jednym z lepszych pomysłów na okazanie drugiej połowie swojego oddania i wielkiej miłości jest pierścionek z czarnego złota. Materiał ten spotkać można coraz częściej w wielu sklepach jubilerskich, w których wzbudza coraz większe zainteresowanie.

Pierścionek zaręczynowy z czarnego złota — czy warto?

Wiele osób, które pragną oświadczyć się swojej drugiej połowie, zadaje sobie pytanie, czy warto zainwestować w czarne złoto. Pierścionek zaręczynowy z tego materiału na pewno intryguje swoją niepowtarzalną barwą. To, na co warto zwrócić uwagę, to z pewnością wysoka próba czarnego złota. Jest to bowiem materiał o próbie 585.To pierścionek, który z pewnością posłuży długi czas, wyróżnia go także duża odporność na wszelkie zarysowania.

Co jeszcze wyróżnia czarne złoto? Pierścionek z tego materiału, mimo swojego ciemnego koloru, posiada charakterystyczny blask oraz intensywną barwę, która nadaje charakteru i z pewnością będzie pasowała na każdą dłoń. Ten rzadko spotykany kolor na pewno spodoba się niejednej kobiecie, która od tej pory nie będzie chciała rozstać się ze swoim pierścionkiem zaręczynowym. Warto jednak przyjrzeć się ciekawszemu elementowi, jakim z pewnością jest kamień szlachetny.

Pierścionek z czarnego złota — szafir i diamenty

Dlaczego warto postawić akurat na ten pierścionek zaręczynowy? Szafir to z pewnością ten element biżuterii, który najbardziej zachwyca. Posiada on bardzo intensywną barwę, która świetnie współgra z czarnym, polerowanym złotem. Ponadto jest on otoczony niewielkimi brylantami, które nadają pierścionkowi charakteru i są doskonałym dopełnieniem całej konstrukcji pierścionka. Podobnie jak metal, posiadają one intensywny, czarny kolor, który nadaje całości charakteru i niepowtarzalnego wyglądu. Ta biżuteria na pewno zachwyci obdarowaną osobę.

Tym, na co warto jeszcze zwrócić uwagę, jest delikatne wcięcie w pierścionku. Sprawia ono, że całość wygląda lekko i posiada niepowtarzalny, rzadko spotykany kształt. Całość została wykonana z dbaniem o najmniejszy detal. Pierścionek jest niezwykle gładki i bardzo dobrze układa się na palcu dłoni. Jest lekki i nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności.

Pierścionek zaręczynowy z czarnego złota — podsumowanie

Pierścionek zaręczynowy z czarnego złota to doskonały sposób nie tylko na zaręczyny, ale również na inne wyjątkowe okazja. Został wykonany z niezbyt często spotykanego, czarnego złota. Nadaje mu to niepowtarzalny charakter i delikatny blask, który zachwyca oko. Jednak największą zaletą jest sporych rozmiarów szafir, o którym z pewnością marzy każda kobieta. Jest to więc doskonały pomysł na niepowtarzalne zaręczyny, które druga połowa zapamięta do końca życia.