Utworzenie sklepu internetowego na PrestaShop to coraz popularniejsza opcja, która wiąże się z wieloma korzyściami. To platforma umożliwiająca sprzedaż hurtową produktów w sieci, ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Jej wybór zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę, co jest możliwe dzięki innowacyjnemu oraz prostemu panelowi administracyjnemu. W wyniku tego z zarządzaniem platformą nie będzie miała większych trudności nawet początkująca osoba.

 

Ponadto rozwiązanie zapewnia szeroki wybór modułów, szablonów i dodatków, dzięki którym możesz znacząco ulepszyć działanie sklepu internetowego na PrestaShop. Platforma zapewnia również pomoc oraz wsparcie dla użytkowników polskojęzycznych. 

 

Kolejnym argumentem przemawiającym za jej wyborem jest możliwość niemalże dowolnej edycji szablonów. To świetna i przydatna opcja, w wyniku której uzyskanie wymarzonego wyglądu witryny sklepu staje się możliwe.

Sklep internetowy na PrestaShop – rozwiązania na miarę oczekiwań

Jeśli zależy Ci na stworzeniu wyjątkowego, przykuwającego uwagę i pozwalającego na dotarcie do nowych odbiorców miejsca w sieci, warto skorzystać z oferty PrestaShop. Sklep internetowy na tak ciekawej, a zarazem funkcjonalnej platformie z pewnością wyróżni się na tle innych, zapadając w pamięci potencjalnych klientów.

 

Dobrym pomysłem jest powierzenie wdrożenia tego rozwiązania specjalistom z CONVERTIS, którzy zajmą się zleceniem w kompleksowy sposób. Firma oferuje również przeniesienie sklepu na PrestaShop z innego oprogramowania, jego aktualizację, optymalizację czy fachowe doradztwo dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Co warto wiedzieć na temat sklepu internetowego na PrestaShop?

Wybór PrestaShop to doskonała opcja dla osób poszukujących platformy pod swój sklep internetowy. Działa on na licencji kodu Open Source w modelu biznesowym free premium. W wyniku tego użytkownik otrzymuje pełen dostęp do kodu, by w dowolnym momencie móc zmieniać wygląd, układ elementów oraz ich funkcjonalność, a także back office sklepu internetowego.

 

To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz wszelkie zadania i cele, a także zyskasz dostęp do rozległej społeczności. To sprawia, że niejednokrotnie można samodzielnie znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie wśród osób każdego dnia pracujących na tym oprogramowaniu. Specjalne fora i grupy umożliwiają zapoznanie się z szeregiem ciekawych informacji na temat działania PrestaShop, co pozwoli Ci odkryć rozwiązanie problemu, z którym ktoś zmagał się już wcześniej.

 

Sklep internetowy na PrestaShop sprawdzi się w przypadku wielu użytkowników, którzy cenią sobie łatwą obsługę, możliwość wprowadzenia szybkich zmian czy dostęp do zaufanych grup lub forum. Warto zastanowić się nad jego wyborem, by zwiększyć swoje szanse na stworzenie wirtualnej przestrzeni sprzedażowej w wymarzonej odsłonie i dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów. To bardzo ważne miejsce w sieci, w którym można zaprezentować swoje produkty czy usługi, a tym samym prężnie rozwijać biznes.