https://www.ceneo.pl/72343584

Regularne słuchanie muzyki pozytywnie wpływa na ludzki organizm. Kojące dźwięki ulubionego muzyka pozwalają się odprężyć po dniu przepełnionym obowiązkami oraz zatopić w świecie najpiękniejszych muzycznych doznań. Jednak, aby móc czerpać maksymalne korzyści z odbierania każdego dźwięku oraz zatopić się w nich bez końca, warto zainwestować w dobrej jakości urządzenie, jakim z pewnością jest głośnik JBL Charge 4.

Nowoczesny głośnik JBL Charge 4 – test

Model JBL Charge 4 wyposażony został w akumulator 7500 mAh oraz moc 30 W, co czyni go niezwykle wydajnym rozwiązaniem na miarę potrzeb większości użytkowników. Co więcej, interfejs sprzętu zaktualizowano do wersji 4.2, a także zmodyfikowane zostało nagłośnienie. Zastosowano jeden przetwornik z membraną charakteryzującą się wymiarami 40×90 mm, co przekłada się na lepsze brzmienie oraz głębszy bas. Urządzenie na jednym naładowaniu może działać aż do 20 godzin, co jest imponującym wynikiem i umożliwia słuchanie ulubionych utworów przez długi czas.

Sprzęt został poddany wielu testom, które sprawdziły go pod wszelkimi, istotnymi dla przyszłych użytkowników aspektami. Pozwala to upewnić się, że zakup urządzenia jest opłacalnym rozwiązaniem, które warto poważnie rozważyć.

Niesamowita jakość dźwięków z JBL Charge 4 – recenzja

Decydując się na zakup głośnika JBL Charge 4, w komplecie dostarczane zostają kabel ładujący, instrukcja obsługi oraz pełna dokumentacja urządzenia. JBL Charge 4 wyróżnia się estetycznym, charakterystycznym dla marki JBL designem, który z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie minimalizm oraz elegancję.

Model JBL Charge 4 posiada ergonomiczny kształt, pozwalający na jego sprawne oraz skuteczne przenoszenie, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. W wyniku niewielkich rozmiarów można go z łatwością zabrać w wybrane miejsce, a także świetnie sprawdzi się zarówno podczas krótkich, jak i nieco dłuższych podróży. Głośnik praktycznie w całości obszyto specjalną maskownicą wyróżniającą się gęstym ściegiem, a wszelkie pozostałe elementy wyprodukowano z wysokiej klasy ogumowanych tworzyw sztucznych.

JBL Charge 4 – opinie

Znajdujący się w asortymencie wielu sklepów głośnik JBL Charge 4 to doskonałe rozwiązanie, które zostało wykonane z najwyższą precyzją oraz dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W wyniku użycia do jego produkcji wyselekcjonowanych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw, głośnik wyróżnia się przedłużoną żywotnością. W dolnej części głośnika, zaraz obok silikonowej podstawy wbudowanych zostało pięć diod, wskazujących na aktualny stan akumulatora. Ułatwiają ono oszacowanie czasu potrzebnego do następnego ładowania urządzenia, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Umiejscowiony na szczycie panel sterowania posiada sześć wbudowanych przycisków, których użytkowanie jest wyjątkowo płynne oraz klarowne.

Co więcej, urządzenie cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony usatysfakcjonowanych z jego użytkowania osób, co czyni go produktem wartym zainteresowania.