Każdy fan produktów Apple z pewnością spotkał się z AirPodsami. Jednak ten model jest o tyle wyjątkowy, że ma nieco inną budowę niż najbardziej znana para słuchawek tego producenta. Nie dzieje się tak bez powodu. Różnica wynika z faktu, iż twórcy postanowili w tym przypadku rozwinąć aspekt wygłuszenia otoczenia, co doskonale im się udało.

Apple AirPods Pro to propozycja dla fanów doskonałego brzmienia, którzy nie chcą, aby codzienne użytkowanie słuchawek było ograniczone kablami. Większość nowoczesnych telefonów, a szczególnie firmy Apple nie posiada już wejścia słuchawkowego. W większość standardowe ładowanie zastąpiła indukcja, a te starsze z wejściem na ładowarkę posiadają adapter pozwalający na podłączenie Jacka 3,5 mm. Nie są to jednak najwygodniejsze metody codziennego użytkowania słuchawek, dlatego z pomocą przychodzą Apple AirPods Pro. Opinie na ich temat są bardzo pozytywne.

Apple AirPods Pro – recenzja flagowego produktu Apple

Słuchawki Apple AirPods Pro zostały stworzone z uwzględnieniem najnowocześniejszych technologii. W odróżnieniu od klasycznego modelu w tym przypadku można wybrać rozmiar zakończeń, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania. Do każdych słuchawek dołączone są 3 silikonowe wkładki, które pozwalają na dobranie ich do kształtu i wielkości ucha. Dzięki temu słuchawki będą się trzymały przez cały dzień na miejscu, a Ty masz szansę na wygodne oddawanie się codziennym czynnościom.

Jeśli użytkujesz inne produkty Apple, słuchawki te natychmiast łączą się Apple Watchem i iPhonem. Każde wyciągnięcie ich z opakowania wiąże się z błyskawiczną gotowością do działania. Sporym atutem jest także skuteczna redukcja hałasu oraz przeciwstawnie działający wariant, który można w dowolnym momencie uruchomić. Tryb kontaktu pozwala na słyszenie dźwięków z otoczenia, aby w sposób aktywny uczestniczyć w bieżących wydarzeniach bez konieczności zdejmowania słuchawek. Model ten posiada także dwa mikrofony, które działają bardzo sprawnie, a komfort ich użytkowania jest wysoki.

Apple AirPods Pro to uniwersalne słuchawki dokanałowe, których komunikacja zachodzi za sprawą True Wireless, a tryb transmisji bezprzewodowej wykorzystuje Bluetooth. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Opracowany w specjalny sposób przetwornik pozwala na generację basów o wysokiej amplitudzie, zachowując przy tym niezwykle niski poziom zniekształceń.

Nie ma mowy o bezprzewodowych słuchawkach dokanałowych bez odpowiedniego etui ładującego. MagSafe pozwala nawet na 24 godziny odtwarzania. Ładuje się je za sprawą podkładki do użytkowania bezprzewodowego (ładowarka MagSafe lub specjalna podkładka), bądź przy pomocy portu Lightning.

Apple AirPods Pro – test o pozytywnym wyniku gwarancją komfortowego użytkowania

Apple AirPods Pro to wariant słuchawek, który cieszy się sporym zainteresowaniem w szczególności wśród użytkowników innych sprzętów tej marki. Dobra jakość dźwięku i przyzwoita wydajność sprawiają, że coraz więcej osób sięga właśnie po ten model. Sporym atutem jest także możliwość dopasowania go do indywidualnych rozmiarów uszu, czego innym propozycjom od Apple zabrakło. Jest to na pewno model wart rozważenia podczas poszukiwań bezprzewodowych słuchawek dokanałowych.