Długo można by wymieniać zalety, którymi charakteryzują się folie termokurczliwe – producent Grupa Ergis Sp. z o.o. tworzy wyroby posiadające niezwykle korzystne właściwości, a także parametry dostosowane do planowanego zastosowania. Wspomniany produkt jest doceniany przez klientów z wielu państw europejskich, którzy zwracają uwagę przede wszystkim na wysoką jakość wykonania.

Folie termokurczliwe – producent Grupa Ergis Sp. z o.o.

Folie termokurczliwe od Grupy Ergis Sp. z o.o. to wyroby o niezwykle korzystnych właściwościach, dzięki którym znajdują wiele zastosowań w różnych branżach. Wyróżnia je wysoka przezroczystość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, niewielka grubość, a ponadto świetna kurczliwość przy niskiej temperaturze.

Wszystkie wymienione korzyści przekładają się bezpośrednio na łatwość w zastosowaniu, świetną trwałość i bardzo pozytywne opinie klientów działających w różnych gałęziach przemysłu.

Folia termozgrzewalna o wielu zastosowaniach

Folia termozgrzewalna będąca wyrobem wspomnianego producenta bardzo chętnie i często wykorzystywana jest w przemyśle kosmetycznym, papierniczym, przy produktach z tworzyw sztucznych, a nawet w logistyce.

Wieloletnie doświadczenie Grupy Ergis Sp. z o.o. przekłada się na niezwykle dopracowane parametry techniczne folii termokurczliwych. Dzięki nim wyroby są proste w zastosowaniu i świetnie spełniają swoją rolę nawet w trudnych warunkach. Co ważne, wspomniany producent zadbał nie tylko o korzystne właściwości produktu, ale również o jego nienaganną prezencję.

Jakimi zaletami cechują się folie termokurczliwe od Grupy Ergis Sp. z o.o?

Zalety folii termozgrzewalnej na tym się jednak nie kończą – tworzywa wykorzystane do jej stworzenia nie zawierają toksycznych substancji, a ponadto mogą być recyklingowane. Grupa Ergis Sp. z o.o. stanęła na wysokości zadania, tworząc dobrze znany produkt w nowoczesnym wydaniu, który spełnia oczekiwania klientów.

Warto wiedzieć, że istnieje możliwość zamówienia wyrobu o różnej szerokości czy grubości, a w związku z tym – uzyskania w najwyższym stopniu funkcjonalnego opakowania, które będzie stanowiło solidną ochronę dla produktów przed ewentualnym uszkodzeniem czy też zabrudzeniem. Dzięki nowoczesnemu, rozbudowanemu parkowi maszyn Grupa Ergis Sp. z o.o. jest w stanie wyprodukować nawet 1,5 tysiąca ton folii termozgrzewalnej rocznie. To sprawia, że wiele firm darzy ją i jej wyroby ogromnym zaufaniem.

Gdzie sprawdzają się folie termokurczliwe?

Folie termokurczliwe mogą być obsługiwane za pomocą specjalnych maszyn pakujących. Ich zastosowanie jest wówczas niezwykle proste, a pakowanie produktów z ich pomocą przebiega bardzo sprawnie. Ze względu na swoje właściwości folia termozgrzewalna jest przede wszystkim wykorzystywana do owijania towarów, których rozmiar i masa są niewielkie. Swoje zastosowanie znajduje więc przy pakowaniu książek, gier planszowych, albumów, płyt, artykułów higienicznych czy kosmetyków.

Niezależnie od tego, w jakiej branży jest wykorzystywana, folia termozgrzewalna od Grupy Ergis Sp. z o.o. zawsze świetnie spełnia swoją funkcję!